Skip links

Chytrá pošta
pro chytrá města

Produkt Hybridní pošty vašemu úřadu umožní odesílat písemnosti po Česku i do zahraničí. Je jednoduše implementovatelný na úřední software, šetří obecní finance a je bezpečný.

Bezpečně, s úsporou a z jednoho místa

Sdružujeme poskytovatele

Chytrá pošta vašemu úřadu otevírá možnosti, jak podávat písemnosti přímo na zahraniční poštu.

Zrychlujeme a zjednodušujeme procesy

Z jednoho místa můžete odesílat dopisy po Česku i Evropě. A díky pokročilému sledování se dozvíte o doručení ihned.

Splňujeme požadavky dle $500/2004 SŘ

Jsme registrovaným provozovatelem poštovních služeb.

Proces odesílání pošty z úřadu

Hybridní pošta lze jednoduše napojit na stávající spisovou nebo evidenční službu úřadu. Celý proces odesílání probíhá zcela automatizovaně a bezpečně.

Hybridní pošta a legislativa

Veškeré písemnosti doručujeme pouze takovými způsoby, aby splňovaly právní náležitosti. Před začátkem spolupráce probíhají oboustranné konzultace a nastavení procesů.

Doručování v rámci SŘ po České republice

V souladu §19 odst. 2 zákona č. 500/2004 Sb. správní řád

Doručování v rámci SŘ do ciziny

V souladu s §22 odst. 1 zákona č. 500/2004 Sb. správní řád

Základní dotazy

S Chytrou poštou můžete odesílat od obyčejného psaní až po doporučený dopis s dodejkou do vlastních rukou. V zahraničí využíváme obdobných produktů, které splňují požadavky dle českých zákonů.

V České republice běžně doručujeme D+2, v zahraničí se doba mírně liší dle podmínek lokálních poskytovatelů.

V případě českých zásilek vám potvrzené dodejky dodá Česká pošta. U zahraničních zásilek vám dodejky zasíláme na podatelnu v týdenním či měsíčním intervalu. Dodejky vám také můžeme skenovat a zasílat elektronicky.

V ČR dopisy předáváme přímo do sítě České pošty. Nejčastějším způsobem je předání přes Postservis, případně přes soukromé tiskové středisko.

Poskytujeme API řešení, které lze napojit na spisovou službu, případně další podpůrný software. Napojení provádí dodavatel DMS ve spolupráci s námi.

Cena závisí vždy na objemech. U českých zásilek jsme levnější než Česká pošta v řádech korun, u zahraničních ušetříte až 40%.