Jak funguje online posílání dopisů v praxi

Online posílání dopisů přes internet funguje téměř jako posílání e-mailů, jen s tím rozdílem, že dokumenty, které odešlete, vytiskneme, vložíme do obálek a podáme na poštu - ať už Českou nebo zahraniční. Dopisy jsou ve většině případů tisknuty na automatizovaných linkách, které zpracovávají desetitisíce dokumentů denně.

Jak začít posílat dopis online

K posílání dopisů online nepotřebujete žádné speciální znalosti nebo zařízení. Stačí vám počítač a vědět, co a komu chcete poštou odeslat. Níže uvádíme pár základních informací, které by vás mohly při přípravě podkladů zajímat.

  1. Příprava databáze kontaktů: Prvním krokem je vytvoření seznamu adresátů, kterým chcete dopis odeslat. Databáze by měla obsahovat všechny nezbytné informace, jako jsou jména, adresy a případné specifické poznámky.
  2. Příprava obsahu dopisu: Následně připravíte text dopisu. Může se jednat o osobní sdělení, oficiální dokumenty nebo například marketingová nabídka, kterou chcete zaslat. Pokud nemáte připravený ani obsah dopisu, rádi vám s jeho tvorbou pomůžeme.
  3. Příprava dopisní obálky: Příprava obálky je jednoduchá. Stačí správně uvést odesílatele a adresáta.

Odeslání dopisů přes internet

Jakmile máte databázi kontaktů a obsah dopisu připraveny, jednoduše nám je odešlete prostřednictvím našeho webového rozhraní nebo e-mailem. My se postaráme o zbytek:

  • Tisk: Vaše dokumenty vytiskneme na papír.
  • Obálkování: Vložíme je do vhodných obálek podle vašich preferencí.
  • Podání na poštu: Dopisy podáme na poštu, ať už se jedná o vnitrostátní nebo mezinárodní zásilky.

Vždy se snažíme, aby byl celý proces pro vás co nejjednodušší a nejefektivnější. Pokud potřebujete pomoc s přípravou databáze kontaktů nebo obsahu dopisu, neváhejte nás kontaktovat.

Zavolejte nebo nám rovnou pošlete poptávku.

Připravíme, vytiskneme a odešleme dopisy za vás

Až o 40 % levněji než z pošty

Bez fyzické práce

Expresní on-line podání do 48 hodin

Kdo bude váš první kontakt
Josef Polčiak
Pomáhám s dopisy už od roku 2014